Termolifting mikroigłowy RF

Twoja skóra z wiekiem staje się coraz mniej jędrna i elastyczna? Zauważasz coraz więcej zmarszczek, opadające powieki, owal Twojej twarzy się zmienia, skóra szyi robi się obwisła i pojawia się drugi podbródek? Zabieg termoliftingu mikroigłowego Ellisys Duo skutecznie poradzi sobie z każdym z tych problemów. Procedurę termoliftingu można stosować również na inne partie ciała – brzuch, uda, pośladki, ramiona. Dzięki temu, skóra w tych miejscach staje się bardziej sprężysta i jędrna, a cellulit jest mniej widoczny.

Zabiegi termoliftingu przeprowadzane są za pomocą specjalnego urządzenia Ellisys Duo emitującego fale radiowe. Jego zadaniem jest podgrzanie głębokich warstw skóry za pomocą odpowiednio dobranego kardridża 1 Pin, 14 Pin, 25 Pin, 49 Pin, co powoduje zwiększenie napięcia i elastyczności skóry.

Celem zabiegu jest uzyskanie trwałego liftingu bez użycia skalpela, poprzez powstrzymanie procesu starzenia się skóry oraz odbudowanie tego, co zostało już zniszczone.

W przeciwieństwie do wielu innych zabiegów, wystarczą 3-4 zabiegi termoliftingu, aby osiągnąć pożądany efekt. Oczywiście efekt będzie rozłożony w czasie.

Pierwsze efekty można już zaobserwować już po pierwszym zabiegu jako skutek obkurczania się włókien kolagenowych, jednak na pełen efekt trzeba poczekać od 4 tygodni do 3 miesięcy w przypadku bardziej zaawansowanych zmian. W tym czasie naruszone włókna kolagenowe ulegają stopniowej przebudowie, a także stymulowane jest odkładanie nowych, silnie zwartych włókien tkanki łącznej, dzięki czemu skóra staje się gęstsza, bardziej sprężysta i widocznie napięta.

Dla uzyskania najlepszych rezultatów kolejne zabiegi zaleca się powtarzać w odstępach 6-8 tygodniowych. Co bardzo istotne, radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg odmłodzenia skóry twarzy i ciała, który bazuje na naturalnych procesach odnowy włókien kolagenowych i elastyny.

Zabieg termoliftingu Ellisys Duo bardzo często łączymy naprzemiennie z mezoterapią mikroigłową i igłową oraz innymi peelingami medycznymi, jak również z CarboLiftem.

Docelowe efekty będą pojawiać się stopniowo przez kilka miesięcy. Dzięki temu, unikniesz nagłej, sztucznej poprawy wyglądu z dnia na dzień. Rezultaty będą pojawiały się stopniowo, a Ty z wiekiem, będziesz stawała się coraz… MŁODSZA!

Zachęcamy także do wypróbowania bezinwazyjnego liftingu twarzy oraz modelowania ciała na Woli w Warszawie w śródmieściu.

Cennik oraz przybliżony czas trwania zabiegu.