Termolifting mikroigłowy RF

Twoja skóra z wiekiem staje się coraz mniej jędrna i elastyczna? Zauważasz coraz więcej zmarszczek, opadające powieki, owal Twojej twarzy się zmienia, skóra szyi robi się obwisła i pojawia się drugi podbródek? Zabieg Thermage skutecznie poradzi sobie z każdym z tych problemów. Procedurę Thermage można stosować również na inne partie ciała – brzuch, uda, pośladki, ramiona. Dzięki temu, skóra w tych miejscach staje się bardziej sprężysta i jędrna, a cellulit jest mniej widoczny.

Zabiegi Thermage przeprowadzane są za pomocą specjalnego urządzenia Thermacool emitującego fale radiowe. Ich zadaniem jest podgrzanie głębokich warstw skóry do wysokiej temperatury w celu zwiększenia jej napięcia i elastyczności. Nie bój się, że Twoja skora zostanie poparzona – Thermacool uwalnia jednocześnie specjalny gaz, który ochładza naskórek i skutecznie zapobiega  poparzeniu skóry.

Celem zabiegu jest uzyskanie trwałego liftingu bez użycia skalpela, poprzez powstrzymanie procesu starzenia się skóry oraz odbudowanie tego, co zostało już zniszczone.

W przeciwieństwie do wielu innych zabiegów, wystarczy jeden zabieg Thermage, aby osiągnąć pożądany efekt. Widoczne napięcie skóry zauważysz się od razu, natomiast docelowe efekty będą pojawiać się stopniowo przez kilka miesięcy. Dzięki temu, unikniesz nagłej, sztucznej poprawy wyglądu z dnia na dzień. Rezultaty będą pojawiały się stopniowo, a Ty z wiekiem, będziesz stawała się coraz… MŁODSZA!

Cennik oraz przybliżony czas trwania zabiegu.