zabiegi kosmetyczne

Zabiegi kosmetyczne służą profesjonalnej pielęgnacji ciała. Aby skóra wyglądała zdrowo i estetycznie, potrzebuje od czasu do czasu różnego rodzaju zabiegów. W naszym gabinecie kosmetycznym oferowane są m.in.: oczyszczanie twarzy, hydrabrazja, zabiegi ultradźwiękowe na rozbicie tkanki tłuszczowej, likwidowanie cellulitu i rozstępów, zabiegi nawilżające (maski odżywcze), peelingi medyczne, zabiegi przeciwzmarszczkowe i liftingujące, masaże relaksujące, zabiegi na dłonie i stopy.

Należy pamiętać, że promieniowanie UVA przyśpiesza procesy starzenia się skóry. Nie tylko opalanie w solarium wymaga ostrożności, ale również każdy inny zabieg kosmetyczny. Peelingów chemicznych nie można przeprowadzać zbyt często, ponieważ mogą nadmiernie wysuszać cerę i przyczyniać się do jej nadwrażliwości.

Pracujemy na urządzeniach Focus RF+Talus, Ellisys Duo, Carboxyterapy Dual MC2, DermaPen, Epilan D15 oraz na markach: Medex, Xylogic, Cell Fusion C, PCA Skin, WiQo Med, pHformula Promoitalia, Mesoestetic, Sesderma, Innoaesthetics, Dermaheal, Filorga, Fusion, SRS, Revitacare, RRS, Mesoline.

Zabiegi u w naszym gabinecie cieszą się dużą popularnością wśród pań i panów. Warto od czasu do czasu wybrać się do nas i zafundować swojej twarzy odżywczą maseczkę, masaż, dogłębne oczyszczanie. Po takich zabiegach cera nabiera blasku, jest świeża i nawilżona. Nawet najlepsze kosmetyki nie zastąpią wizyty w salonie kosmetycznym. Raz na jakiś czas warto oddać się w opiekę naszych specjalistów. Niektóre zabiegi kosmetyczne naprawdę nie są drogie, a mogą wiele pomóc zmęczonej i szarej skórze. Przecież młody wygląd to także dobre samopoczucie i większa pewność siebie.

W naszym gabinecie dostępne są następujące zabiegi: